Fotograf Jakub Ludvík je přední český fotograf. Do popředí se dostal portréty osobností včetně sportovních hvězd. Jeho snímky můžete vidět často v časopisech, na obalech hudebních nosičů ale i v reklamních kampaních. Patří k několika fotografům portrét od něhož považuje za samozřejmost většina našich celebrit i politiků.

Král světla oceňuje rovný přístup: Každý, kdo fotografuje ví jak je světlo důležité pro výsledný záber. Světlo vytváří obraz a určuje jeho styl, stíny, prokreslení,lesk... Proto je pochopení vlastností světla a umění jak s ním pracovat důležité, aby vznikla kvalitní fotografie. Předchozí se učil a naučil  fotograf Jakub Ludvík a proto jeho fotografie patí k těm nejlepším ve své kategorii.

"Roky jsem pracoval na technice a snažím svou práci dotahovat k ještě větší dokonalosti. Dnes mám sbírkou fotografií, které jsou jedinečné a cenné tím , že už nelze udělat jiné. Fografoval jsem takové bardy jako byl V.Brodský, S.Zázvorková, S.Beneš, Z. Kabátová a mnoho dalších, kterým nikdy nepřestanu bý vděčný za to, že mi mohli věnovat několik hodin, mohly fotografie vniknout. Jsou to neskutečné poklady." říká sám fotograf.

O kvalitě práce Jakuba Ludvíka vypovídá i skutečnost, že se stala námětem pro dokument Zdeňka Zelenky, která odvysílala pod názvem "Jakub Ludvík fotograf lidských duší."

Jakub Ludvík se pohybuje převážně ve světě celebrit a zachycuje nejrůznější osobnosti našeho veřejného života.

 

        Jakub Ludvík, fotograf lidských duší        Jakub Ludvík, fotograf lidských duší       Jakub Ludvík, fotograf lidských duší       Jakub Ludvík, fotograf lidských duší

             

 

 

 

 

 

 

    

Jakub Ludvík, „nejznámější fotograf známých tváří“. Jeho práce sice odborníci často drtí neúprosnou kritikou, ale fotografované osobnosti jsou s výsledky jeho práce nadmíru spokojené a zařazují si tyto své portréty na titulní strany knih, magazínů či divadelních programů. Jakub Ludvík je především svérázná postava s naprosto svéráznými názory na lidi, společnost, politiku a zejména na svět tzv. českého showbyznysu, ve kterém se často pohybuje, protože je to jeho pracovní prostředí. Zrovna tak se často pohybuje ve světě modelingu a tím pádem ve světě žen, pro který má tento svobodný více jak čtyřicátník velmi vřelý vztah. Rozhodně se dá říci,   že Jakub Ludvík zná v našem malém rybníčku kdekoho, a to od sponzorů ze světa kasin až po vrcholové politiky.
 ..      Jakub Ludvík, fotograf lidských duší         Jakub Ludvík, fotograf lidských duší         Jakub Ludvík, fotograf lidských duší       Jakub Ludvík, fotograf lidských duší